phone park چیست؟

Phone Park چیست؟

دوست من سلام

در این مقاله میپردازیم به یکی از هدایای تبلیغاتی که میتوانیم در تبلیغات خودمون استفاده کنیم و به نوعی تبلیغات خاصی محسوب میشود به نام Phone Park .

این نوع محصول برای خودرو مناسب میباشد و در مواقعی استفاده میشود که شما جای پارک نامناسبی را به اجبار انتخاب کردید و میخواهید شماره همراه خود را روی شیشه اتومبیل خود بگذارید .

با این محصول میتوانید به راحتی و بدون دردسر اینکار را انجام دهید .

phone park  یک محصول ویزه و خاص هستش که مورد استفاده تمامی خودروها قرار خواهد گرفت ، حالا ما اگر روی این محصول تبلیغات کسب و کارمونو بزنیم جذاب نیست؟

به قول معروف تو چشم نیست؟

نمونه ای از عکس این محصول رو در زیر میتونید مشاهد کنید :

محصول_phone_park_از_تیم_پوریا_رجبی

خوب این یکی از محصولات برای تبلیغات هستش…. دیگه دنیای تراکت تموم شده و بهترین راه تبلیغات در فضای عمومی این روش های تبلیغاتی میباشد .

چون هم زیباتره و هم مورد استفاده قرار میگیره .

موضوعی که خیلی مهمه اینه که برای هر کسب و کاری باید ابتدا مخاطباش مشخص بشه و بعد از هدیه تبلیغاتی مناسب اون استفاده بشه که به ضرر تبدیل نشه.

به همین دلیل است که تیم پوریا رجبی قبل از شروع همکاری حتما مشاوره برای افراد میگذارد و پس از مشاوره در صورتی که قصد همکاری داشته باشید پلن مناسب جهت اجرای تبلیغات و بازاریابی برای کسب و کار شما خواهد داشت.

بدون شک و با اطمینان تیم پوریا رجبی از روش های مدرن برای تبلیغات و بازاریابی استفاده میکند و همیشه در کنار کسب و کار شما خواهد بود. اولین و بهترین آژانس تبلیغاتی ، کافه بازاریابی را میتوانید حس کنید.

منتظر صدای گرم شما خواهیم بود

02166159756

09108481119

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.